Gornostay®

Całoroczne narciarskie stoki zjazdowe

Centrum serwisowe - naprawa i przechowywanie sprzętu narciarskiego

Naprawa sprzętu

Centrum serwisowe Klubu Gornostay® zaleca korzystanie jedynie z profesjonalnych usług serwisowych. Głównymi wadami chałupniczej naprawy są utrata gwarancji i możliwość jeszcze większego uszkodzenia sprzętu. W Klubie Gornostay® pracują specjaliści, którzy przeprowadzą naprawę szybko i na wysokim poziomie.

Tylko u nas otrzymacie gwarancję i pewność jakości przeprowadzonych napraw. Wszystkie prace serwisowe przeprowadzane są przy pomocy urządzeń jednego ze światowych liderów naprawy sprzętu narciarskiego, z wykorzystaniem profesjonalnych smarów i olejów .

Przechowywanie sprzętu narciarskiego

Ekwipunek narciarski zajmuje w domu niepotrzebnie wiele miejsca a warunki długoterminowego przechowywania często są dalekie od idealnych. W naszym klubie masz unikatową możliwość przechowywania swojego sprzętu w specjalnie wyznaczonej do tego celu strefie. Członkowie klubu mogą przechowywać sprzęt przez cały rok. Jest to bardzo wygodne. Po pierwsze macie pewność, że odbierzecie swój kosztowny sprzęt w nienaruszonym stanie, po drugie nie trzeba go ciągle nosić ze sobą, wystarczy przyjść w dowolnym ,dogodnym momencie i pojeździć na własnych nartach lub snowboardzie. Specjaliści Gornostay® zatroszczą się o prawidłowe przechowywanie i konserwację nart, zapięć i butów.